PRONÁJEM ČOKOLÁDOVÉ FONTÁNY


Cena
0 Kč


Kód produktu
P00002

Rozměry (DxŠxV): 35 x 32,5 x 61 cm
Hmotnost: 6,3 kg
Minimální množství čokolády je 3 – 4 kg
robustní konstrukce – pracovní cyklus 10 až 12 h
pět pater z ušlechtilé oceli pro efektní stékání čokolády
šnekovitý design – pro průtok suroviny bez odstřiků, navíc snižuje riziko ucpání
výkonný topný prvek s 160 W dosahuje rychle požadované provozní teploty
bezpečné ovládání díky ochraně proti přehřátí
Více

Cena pronájmu na 24 hodin – 490 Kč

Cena pronájmu na víkend – 690 Kč

Vratná záloha – 5.000 Kč

Čokoládová fontána Royal Catering je vhodná pro rodinné oslavy a svatby. Ušlechtilá ocel, z níž je čokoládová fontána vyrobena, stejně jako práškově povrstvená ocel stojanové základny zaručují, že lze fontánu snadno čistit. Robustní konstrukce zajišťuje bezproblémový provoz přístroje po dlouhé hodiny, pracovní cyklus činí 10 až 12 pracovních hodin. Otevřený design přístroje navíc usnadňuje jeho snadnou údržbu. Fontánu lze jednoduše rozmontovat a každou součást opláchnout odděleně. Součástí fontány je návod na použití a kartáč na čištění.

V případě, že si fontánu nevyzvednete na naší adrese, bude k výše uvedeným cenám účtováno dopravné ve výši 173 Kč (v rámci ČR).

V případě zájmu o pronájem čokoládové fontány prosím zašlete Vaši objednávku na email info@fikar.cz. Na základě Vaší objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Po obdržení  platby na náš účet odešleme fontánu na Vámi udanou adresu tak,  aby Vám byla k dispozici v požadovaný den. V případě víkendového pronájmu odesíláme fontánu tak, aby byla ve čtvrtek na Vaší adrese a vy odesíláte fontánu zpět v pondělí.

Po skončení domluvené doby pronájmu fontánu očistíte (při zaplacení poplatku 1.000 Kč není nutné fontánu čistit), zabalíte a odešlete zpět na naši adresu. Po obdržení fontány provedeme vyúčtování  a zůstatek peněz odešleme zpět na Váš účet.

Nabízíme také speciální ceny na belgickou čokoládu vhodnou do čokoládové fontány (ceny za čokoládu platí pouze při zapůjčení fontány):

Mléčná čokoláda Belcolade: 360 Kč/kg

Hořká čokoláda Belcolade: 420 Kč/kg

Bílá čokoláda Belcolade: 420 Kč/kg

Všechny výše uvedené ceny jsou včetně DPH.