P00002

Není skladem


ks

Celková výška fontány: 46 cm
Výška kaskády: 24 cm
Průměr nádoby: 28 cm
Hmotnost fontány: 3,4 kg
Materiál: nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády: 1,1 kg
Objem nádoby: 2,2 l
Napětí: 220V/230W
Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Cena pronájmu na 24 hodin – 490 Kč

Cena pronájmu na víkend – 690 Kč

Vratná záloha – 5.000 Kč

Čokoládová fontána Sephra  je vhodná pro rodinné oslavy a svatby. Fontána je lehká na obsluhu, sestavení je také snadné a její součásti lze umývat  v myčce. Každý jistě ocení elegantní design a tichý motor.  Doba nepřetržitého provozu je maximálně 5 hodin.  Součástí fontány je návod na použití, speciální měrka pro testování správné hustoty čokolády.

V případě, že si fontánu nevyzvednete na naší adrese, bude k výše uvedeným cenám účtováno dopravné ve výši 173 Kč (v rámci ČR).

V případě zájmu o pronájem čokoládové fontány prosím zašlete Vaši objednávku na email cokoladovny@fikar.cz. Na základě Vaší objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Po obdržení  platby na náš účet odešleme fontánu na Vámi udanou adresu tak,  aby Vám byla k dispozici v požadovaný den. V případě víkendového pronájmu odesíláme fontánu tak, aby byla ve čtvrtek na Vaší adrese a vy odesíláte fontánu zpět v pondělí.

Po skončení domluvené doby pronájmu fontánu očistíte (při zaplacení poplatku 200 Kč není nutné fontánu čistit), zabalíte a odešlete zpět na naši adresu. Po obdržení fontány provedeme vyúčtování  a zůstatek peněz odešleme zpět na Váš účet.

Nabízíme také speciální ceny na belgickou čokoládu vhodnou do čokoládové fontány (ceny za čokoládu platí pouze při zapůjčení fontány):

Mléčná čokoláda Belcolade:  140 Kč/kg

Hořká čokoláda Belcolade: 140 Kč/kg

Bílá čokoláda Belcolade: 165 Kč/kg

Všechny výše uvedené ceny jsou včetně DPH.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Kontaktujte nás!