O nás


Společnost Čokoládovny Fikar, s.r.o. vznikla v roce 1998. Jsme tradiční výrobce dutých figurek a dalších speciálních reklamních čokoládových výrobků.
Hledáte originální reklamní předměty? Zvolte naši čokoládu! Nabízíme široký sortiment čokoládových reklamních předmětů na míru dle Vašich požadavků.

Vyrábíme čokoládové výrobky na Vánoce, Velikonoce, Valentýna a nejen to. Máme bohaté reference a vyvážíme do všech zemí v Evropě. Koncem roku 2008 byl nově zaveden prodej přes e-shop, jako reakce na požadavky spotřebitelů.

Na našich internetových stránkách naleznete široký výběr čokoládových dárků – notebooky s čokoládovou klávesnicí, čokoládové mobilní telefony, CD, srdíčka, čokoládové vzkazy, adventní kalendáře, vrtačku, šroubky, kopačky … a samozřejmě široký výběr erotických čokoládových tvarů. Reklamní či dárkové předměty dodáváme rychle a přesně dle Vašich požadavků. Vyrábíme z velmi kvalitní belgické mléčné čokolády. Mezi naše spokojené zákazníky patří nejen reklamní agentury, nadnárodní obchodní řetězce, nezávislé velkoobchody, ale také nepočitatelné množství koncových zákazníků.

Hlavním mottem společnosti je, že umíme z čokolády vyrobit cokoliv. Velký důraz klademe na neustálou inovaci a každoročně přicházíme na trh s novými a novými nápady.

Den otevřených dveří 8.9.2018

21. 08. 2018

Rádi bychom Vás pozvali na Den otevřených dveří dne 8.9.2018 ve výrobním areálu naší společnosti Blanenská 1344, 664 13 Kuřim. Více informací naleznete v Aktualitách.

Kontaktujte nás!