O nás

Společnost Čokoládovny Fikar, s.r.o. vznikla v roce 1998. Jsme tradiční výrobce dutých figurek a dalších speciálních reklamních čokoládových výrobků.
Hledáte originální reklamní předměty? Zvolte naši čokoládu! Nabízíme široký sortiment čokoládových reklamních předmětů na míru dle Vašich požadavků.

Vyrábíme čokoládové výrobky na Vánoce, Velikonoce, Valentýna a nejen to. Máme bohaté reference a vyvážíme do všech zemí v Evropě. Koncem roku 2008 byl nově zaveden prodej přes e-shop, jako reakce na požadavky spotřebitelů.

Na našich internetových stránkách naleznete široký výběr čokoládových dárků – notebooky s čokoládovou klávesnicí, čokoládové mobilní telefony, CD, srdíčka, čokoládové vzkazy, adventní kalendáře, vrtačku, šroubky, kopačky … a samozřejmě široký výběr erotických čokoládových tvarů. Reklamní či dárkové předměty dodáváme rychle a přesně dle Vašich požadavků. Vyrábíme z velmi kvalitní belgické mléčné čokolády. Mezi naše spokojené zákazníky patří nejen reklamní agentury, nadnárodní obchodní řetězce, nezávislé velkoobchody, ale také nepočitatelné množství koncových zákazníků.

Hlavním mottem společnosti je, že umíme z čokolády vyrobit cokoliv. Velký důraz klademe na neustálou inovaci a každoročně přicházíme na trh s novými a novými nápady.