Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Settings
Reject
Accept
Skip to content
Login to your account
E-mail
Password
Do not fill out this field
Surname
Login
New registration
Forgotten password
Jak nakupovat
Terms and Conditions
Reklamace
Terms of personal data protection
More
GB
CZ
DE
Currency
CZK
CZK
EUR
Language
English
English
Čeština
Deutsch
Login
Registration
Search
Search
Shopping cart
Empty cart
E-SHOP
Promotional products
Informace
Blog
Aktuality
Contacts
Funkční čokoláda
exkurze
CZK /
CZK
EUR
English
Čeština
Deutsch
Login
More
Home
/
E-SHOP
E-SHOP
Year-round products
Funkční čokoláda
Easter
Valentine's Day
Christmas Gift Box - Pop-Up Book 3D
Christmas scrapbook - Advent calendar
Christmas
Erotic chocolate products
Karel Gott
Belgian pralines
Chocolate fountain
Ingredients for pralines
Bestsellers
Milk chocolate horseshoe 30g
Skladem 3 - 7 pracovních dní
Code:
153
32 Kč
Chocolate Matches 22g - assorted designs, milk + white chocolate
Skladem 3 - 7 pracovních dní
Code:
425
47 Kč
Chocolate Batteries 40g - mix of designs
Skladem 3 - 7 pracovních dní
Code:
91
88 Kč
Banknote 60g - 1,000,000 Kčs
Skladem 3 - 7 pracovních dní
Code:
48
107 Kč
Condoms 20g
Skladem 3 - 7 pracovních dní
Code:
10909/MOD
65 Kč
Chocolate brick 100g, with relief
Skladem 3 - 7 pracovních dní
Code:
123
117 Kč
Banknote 60g - 200,000 Kčs
Skladem 3 - 7 pracovních dní
Code:
55
107 Kč
Chocolate Coin 4g
Skladem 3 - 7 pracovních dní
Code:
702
13 Kč
4g Coin on a Card - Four-Leaf Clover
Skladem 3 - 7 pracovních dní
Code:
365
24 Kč
Mini Advent Calendar 17g - Snowman
Skladem 3 - 7 pracovních dní
Code:
9-32
40 Kč
Show more products
Page
1
of
6
-
708
items total
Product sorting
Sort by:
We recommend
We recommend
Least expensive
Most expensive
Bestsellers
Alphabetically
List of products
New
Čokoládová figurka Buboo 50g
Skladem 3 - 7 pracovních dní
65 Kč
Add to cart
Code:
1002
New
Čokoládová figurka Buboo 20g
Skladem 3 - 7 pracovních dní
36 Kč
Add to cart
Code:
1001
New
Cihla plněné arašidovým nugátem 33g
Skladem 3 - 5 pracovních dní
85 Kč
Add to cart
Code:
9-65
New
Srdíčko s kokosovou náplní 40g
Skladem 3 - 5 pracovních dní
28 Kč
Add to cart
Code:
9-64
New
Pralinka srdíčko s kokosovou náplní 40g
Skladem 3 - 5 pracovních dní
86 Kč
Add to cart
Code:
9-63
New
Srdíčko 35g
Skladem 3 - 5 pracovních dní
98 Kč
Add to cart
Code:
9-62
New
Srdíčko 25g
Skladem 3 - 5 pracovních dní
74 Kč
Add to cart
Code:
9-61
Cihla 30g - I love you
Skladem 3 - 7 pracovních dní
58 Kč
Add to cart
Code:
9-66
New
Banknote 60g - Presidential Edition - Petr Pavel
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
9-56
New
Banknote 60g - Presidential Edition - Václav Havel
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
9-53
New
Banknote 60g - Presidential edition - Václav Klaus
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
9-54
New
Banknote 60g - Presidential Edition - Miloš Zeman
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
9-55
New
Chest 100g
Skladem 3 - 7 pracovních dní
182 Kč
Add to cart
Code:
9-43
New
Chest 170g
Skladem 3 - 7 pracovních dní
261 Kč
Add to cart
Code:
9-42
1 CZK Coin on a 4g card - 1,000,000 Kčs
Skladem 3 - 7 pracovních dní
24 Kč
Add to cart
Code:
353
1 CZK Coin on a 4g card - 2.000 Euro
Skladem 3 - 7 pracovních dní
24 Kč
Add to cart
Code:
355
1 Kč Coin on a 4g card - 10,000 Kčs
Skladem 3 - 7 pracovních dní
24 Kč
Add to cart
Code:
354
1 Kč Coin on a 4g card - 200,000 Kčs
Skladem 3 - 7 pracovních dní
24 Kč
Add to cart
Code:
356
1 Kč Coin on a 4g card - 500,000 Kčs
Skladem 3 - 7 pracovních dní
24 Kč
Add to cart
Code:
357
1 kg Coin - Dollar
Skladem 3 - 7 pracovních dní
1 148 Kč
Add to cart
Code:
358
1 kg Euro Coins
Skladem 3 - 7 pracovních dní
1 148 Kč
Add to cart
Code:
359
1 kg Chocolate Coin - Koruna
Skladem 3 - 7 pracovních dní
1 148 Kč
Add to cart
Code:
360
100g Bar - Alfons Mucha, 2 designs, milk chocolate
Skladem 3 - 7 pracovních dní
103 Kč
Add to cart
Code:
432
100g Bar - blue, milk chocolate
Skladem 3 - 7 pracovních dní
103 Kč
Add to cart
Code:
434
100g Bar - bow, milk chocolate
Skladem 3 - 7 pracovních dní
103 Kč
Add to cart
Code:
433
100g bar - Easter design, milk chocolate
Skladem 3 - 7 pracovních dní
103 Kč
Add to cart
Code:
249
100g Bar - hearts, milk chocolate
Skladem 3 - 7 pracovních dní
103 Kč
Add to cart
Code:
436
100g Bar - Little Village, milk chocolate
Skladem 3 - 7 pracovních dní
103 Kč
Add to cart
Code:
215
100g Bar - Santa, milk chocolate
Momentálně nedostupné
103 Kč
Detail
Code:
214
137g Chocolate in a tin
Skladem 3 - 7 pracovních dní
392 Kč
Add to cart
Code:
104
17g Chocolate in a box - Delivery
Skladem 3 - 7 pracovních dní
51 Kč
Add to cart
Code:
116
1Euro Coin 4g - on card
Skladem 3 - 7 pracovních dní
24 Kč
Add to cart
Code:
294
23g Christmas Milk Chocolate Lollipop
Skladem 3 - 7 pracovních dní
41 Kč
Add to cart
Code:
11484
4g Coin on a Card - Four-Leaf Clover
Skladem 3 - 7 pracovních dní
24 Kč
Add to cart
Code:
365
4g Coin on card - piggy, 2 designs
Skladem 3 - 7 pracovních dní
24 Kč
Add to cart
Code:
366
50g Chocolate in a Tin
Skladem 3 - 7 pracovních dní
201 Kč
Add to cart
Code:
110
60g Banknote - 1,000,000 Spanish pesetas
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
50
60g Banknote - Ernesto Guevarra
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
62
60g Banknote - Christmas 1,000,000 Kčs
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
810
60g Banknote - Pound - Elizabeth II
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
69
60g Banknote - Pound - Charles III
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
815
60g Egg - featuring illustrations by Marko Čermák (design 3)
Skladem 3 - 7 pracovních dní
82 Kč
Add to cart
Code:
778
60g Egg - with illustrations by Marko Čermák (design 2)
Skladem 3 - 7 pracovních dní
82 Kč
Add to cart
Code:
776
60g Egg - with illustrations by Marko Čermák (design 4)
Skladem 3 - 7 pracovních dní
82 Kč
Add to cart
Code:
777
60g Envelope - London
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
387
60g Envelope - Women on the Beach
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
402
60g Chocolate Bar - Alfons Mucha
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
372
60g Wrapper - Czech Republic Map
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
44
60g Wrapper - featuring illustrations by Marko Čermák (design 5)
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
766
60g Wrapper - Francisco Goya
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
384
60g Wrapper - Safari
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
399
60g Wrapper - with illustrations by Marko Čermák (design 1)
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
763
60g Wrapper - with illustrations by Marko Čermák (design 2)
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
762
6g Chocolate Bell on a card
Skladem 3 - 7 pracovních dní
26 Kč
Add to cart
Code:
219
A4 Advent Calendar 50g - Snowman
Skladem 3 - 7 pracovních dní
80 Kč
Add to cart
Code:
722
Advent calendar - special "Christmas tree" shape 40g
Skladem 3 - 7 pracovních dní
97 Kč
Add to cart
Code:
785-7
Advent calendar - special "teddy bear" shape 40g
Skladem 3 - 7 pracovních dní
97 Kč
Add to cart
Code:
11379
Advent Calendar A4 50g - 3D Cottage
Skladem 3 - 7 pracovních dní
80 Kč
Measure price:
160 Kč / 100 g
Add to cart
Code:
799
New
Advent Calendar A4 50g - Animals
Skladem 3 - 7 pracovních dní
80 Kč
Measure price:
160 Kč / 100 g
Add to cart
Code:
9-37
Advent Calendar A4 50g - Gifts
Skladem 3 - 7 pracovních dní
80 Kč
Add to cart
Code:
724
New
Advent Calendar A4 50g - Ice Rink
Skladem 3 - 7 pracovních dní
80 Kč
Measure price:
160 Kč / 100 g
Add to cart
Code:
9-38
New
Advent calendar A4 50g - Nativity Scene
Skladem 3 - 7 pracovních dní
80 Kč
Measure price:
160 Kč / 100 g
Add to cart
Code:
9-35
Advent Calendar A4 50g - Snowmen
Skladem 3 - 7 pracovních dní
80 Kč
Add to cart
Code:
723
New
Advent Calendar A4 50g - Train
Skladem 3 - 7 pracovních dní
80 Kč
Measure price:
160 Kč / 100 g
Add to cart
Code:
9-36
Advent calendar A4 50g - with illustrations by Marko Čermák (design 1)
Skladem 3 - 7 pracovních dní
80 Kč
Add to cart
Code:
768
Advent Calendar A4 50g - with illustrations by Marko Čermák (design 2)
Skladem 3 - 7 pracovních dní
80 Kč
Add to cart
Code:
769
Advent Calendar A4 50g with CD - Christmas Carols
Momentálně nedostupné
135 Kč
Detail
Code:
84
Advent Calendar A4 50g with CD – Hurvínek's Inquisitive Questions
Skladem 3 - 7 pracovních dní
135 Kč
Add to cart
Code:
83
Advent Calendar A5 40g - 3D Cottage
Skladem 3 - 7 pracovních dní
54 Kč
Add to cart
Code:
82
Advent calendar A5 40g - blue Hurvínek
Skladem 3 - 7 pracovních dní
54 Kč
Add to cart
Code:
85
Advent Calendar A5 40g - Conifer
Skladem 3 - 7 pracovních dní
54 Kč
Add to cart
Code:
668
Advent Calendar A5 40g - Little Village
Skladem 3 - 7 pracovních dní
54 Kč
Add to cart
Code:
205
Advent Calendar A5 40g - Merry Christmas, milk chocolate
Skladem 3 - 7 pracovních dní
54 Kč
Add to cart
Code:
795
New
Advent calendar A5 40g - Nativity scene
Skladem 3 - 7 pracovních dní
54 Kč
Add to cart
Code:
9-46
Advent Calendar A5 40g - Santa with gifts
Skladem 3 - 7 pracovních dní
54 Kč
Add to cart
Code:
86
Advent Calendar A5 40g - Snowmen
Skladem 3 - 7 pracovních dní
54 Kč
Add to cart
Code:
783
New
Advent Calendar A5 40g - Train
Skladem 3 - 7 pracovních dní
54 Kč
Add to cart
Code:
9-45
Advent calendar A5 40g - Train, milk chocolate
Skladem 3 - 7 pracovních dní
54 Kč
Add to cart
Code:
794
Advent Calendar Metre 75g – Penguins
Momentálně nedostupné
124 Kč
Detail
Code:
88
Advent Calendar Metre 75g – Santa
Momentálně nedostupné
124 Kč
Detail
Code:
87
Advent Calendar Metre 75g – Train
Momentálně nedostupné
124 Kč
Detail
Code:
761
Adventures with Hurvínek Book (without chocolate)
Skladem 3 - 7 pracovních dní
93 Kč
Add to cart
Code:
324
All About Doggie and Pussycat Book (without chocolate)
Skladem 3 - 7 pracovních dní
93 Kč
Add to cart
Code:
333
Angel Chocolate Bar 80g
Skladem 3 - 7 pracovních dní
69 Kč
Add to cart
Code:
216
Audio Cassette 40g
Skladem 3 - 7 pracovních dní
88 Kč
Add to cart
Code:
89
Audio cassette 40g with pencil
Skladem 3 - 7 pracovních dní
99 Kč
Add to cart
Code:
708
Bake-stable dark chocolate 200g in a jar
Skladem 3 - 7 pracovních dní
183 Kč
Add to cart
Code:
740
Bake-stable dark chocolate 700g in a jar
Skladem 3 - 7 pracovních dní
570 Kč
Add to cart
Code:
741
Bake-stable milk chocolate 200g in a jar
Skladem 3 - 7 pracovních dní
159 Kč
Add to cart
Code:
738
Bake-stable milk chocolate 700g in a jar
Skladem 3 - 7 pracovních dní
517 Kč
Add to cart
Code:
739
Bake-stable white chocolate 200g in a jar
Skladem 3 - 7 pracovních dní
171 Kč
Add to cart
Code:
742
Bake-stable white chocolate 700g in a jar
Skladem 3 - 7 pracovních dní
514 Kč
Add to cart
Code:
743
Banknote 35g - Christmas chocolate motif - Santa with reindeer
Skladem 3 - 7 pracovních dní
63 Kč
Add to cart
Code:
811
Banknote 35g - Christmas chocolate motif - Train
Skladem 3 - 7 pracovních dní
63 Kč
Add to cart
Code:
9-29
Banknote 40g - 1,000 Euro
Skladem 3 - 7 pracovních dní
74 Kč
Add to cart
Code:
830
Banknote 40g - 1,000,000 KČS
Skladem 3 - 7 pracovních dní
74 Kč
Add to cart
Code:
829
Banknote 60g - 1,000,000 Kč - dark chocolate
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
47
Banknote 60g - 1,000,000 Kčs
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
48
Banknote 60g - 1,000,000 Polish Zloty
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
49
Banknote 60g - 10,000 Kčs
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
51
Banknote 60g - 10,000,000 Polish Zloty
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
52
Banknote 60g - 100 Kčs - state note
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
53
Banknote 60g - 100,000 SK
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
54
Banknote 60g - 2,000 Euro
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
64
Banknote 60g - 200,000 Kčs
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
55
Banknote 60g - 200.000 SK
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
56
Banknote 60g - 5,000,000 Polish zloty
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
57
Banknote 60g - 5,000,000 SK
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
58
Banknote 60g - 50 Euro Alles Gute
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
806
Banknote 60g - 500,000 Kčs
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
59
Banknote 60g - 500,000 Spanish peseta
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
60
Banknote 60g - Brand: Gauss
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
73
Banknote 60g - Dollar
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
61
Banknote 60g - Euro 1,000
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
63
Banknote 60g - Euro 1.000 Happy Birthday
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
803
Banknote 60g - Euro 100 Danke
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
804
Banknote 60g - Euro 100 Green Santa
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
812
Banknote 60g - Euro 100 Red Santa
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
809
Banknote 60g - Euro 2,000,000
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
65
Banknote 60g - Euro 20 Viel Gluck
Skladem 3 - 7 pracovních dní
107 Kč
Add to cart
Code:
807
Listing controls
Load 120 more
Pagination
You are on page 1 of 6.
1
6
708
items total
Top